Derbyshire Premier & County Cricket League fixtures (June 15)
Alvaston & Boulton v Denby
Eckington v Chesterfield
Ockbrook & Borrowash v Sandiacre Town
Spondon v Matlock
Swarkestone v Dunstall
Ticknall v Lullington Park
Play Straight Cricket Division 1
Alfreton v Ambergate
Clifton v Rolleston
Elvaston v Duffield
Ilkeston Rutland v Rolls Royce Leisure
Sawley & LE Park v Quarndon
Stainsby Hall v Marehay
‘the follow on’ Division 2
Denby v South Wingfield
Langley Mill Utd v Nutbrook
Sandiacre Town v Ockbrook & Borrowash
Staveley Welfare v Wirksworth &
Tutbury v Aston-on-Trent
Technical Turf Division 3
Alrewas v Brailsford
Clay Cross v West Hallam WR
Heanor Town v Hilton
Lullington Park v Alvaston & Boulton
Trentside v Shipley Hall
Walton-on-Trent v Derby Congs
Croots Farm Shop Division 4N
Breadsall v Ilkeston Rutland
Chesterfield v Clowne Town
Codnor v Riddings
Holmewood v Swanwick Hall
Marehay v Morton Colliery
South Wingfield v Darley Dale
CN Wright (Codnor) Butchers Division 5N
Ambergate v Langley Mill Utd
Ashover v Alfreton
Duffield v Denby
Matlock v Sandiacre Town
Pilsley v Chesterfield Barbarians
Selston Town v Eckington
Geoff Cox Cars Division 6N
Clowne Town v Stainsby Hall
Cromford Meadows v Breadsall
Marehay v Clay Cross
Nutbrook v Belper Meadows
West Hallam WR v Belper Amateurs
Wirksworth & v Staveley Welfare
JSF Stainless Ltd Division 7N
Butterley Utd v Ashover
Cutthorpe v Alfreton
Darley Dale v Mugginton
Little Eaton v Heanor Town
Morton Colliery v Wingerworth S
Shipley Hall v Stanton by Dale
Boolers Division 8N
Belper Amateurs v Calow
Belper Meadows v Allestree
Denby v Kirk Langley
Ockbrook & Borrowash v Pilsley
Riddings v Awsworth
Swanwick Hall v Wirksworth &
Marston’s Pedigree Division 9N
Clowne Town v Selston Town
Duffield v Holmewood
Nutbrook v Ambergate
Sawley & LE Park v Ilkeston Rutland
Stanton Elks v Codnor
West Hallam WR v Mickleover
Marston’s Pedigree Division 10N
Breadsall v Cromford Meadows
Cutthorpe v South Wingfield
Kirk Langley v Matlock
Stanton by Dale v Darley Abbey